Krenari në sllovakisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » sllovakisht

pýcha
krenari në sllovakisht

Përkthime shtesë

pýcha, hrdosť

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor sllovakisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në sllovakisht

Përkthime

krasis në sllovakisht - strihať, strihanie
kreh në sllovakisht - hrebeň, erb, crest
krevat në sllovakisht - lôžko, posteľ, apartmán, korba, dno
krihem në sllovakisht - kriho
moshë në sllovakisht - vek, veku, doba, epocha

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: pýcha, pýcha, hrdosť