Lundra në sllovakisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » sllovakisht

loď, čln
lundra në sllovakisht

Përkthime shtesë

vydra, nutria, vydry, vydier

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor sllovakisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në sllovakisht

Përkthime

lumturi në sllovakisht - šťastie, šťastia, šťastiu, šťastí
lumë në sllovakisht - rieka, river, riečka, rieky
lus në sllovakisht - opýtať, spýtať, niečo opýtať
lyej në sllovakisht - retušovať, retušovanie, retušovat, líčidlo, maľovať
ofendim në sllovakisht - urážka, urážkou, urážku, urážky, porušení, delikt

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: loď, čln, vydra, nutria, vydry, vydier