Zoti në sllovakisht

Përkthim: zoti, Fjalor: shqip » sllovakisht

nadaný, schopný
zoti në sllovakisht

Përkthime shtesë

pán, Pan, pána

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

zoti fjalor gjuhësor sllovakisht, zoti te dhasht, zoti sports, zoti dhe zonja smith, zoti te dhasht nga migjeni, zoti im, zoti në sllovakisht

Përkthime

vetulla në sllovakisht - parník, obočí, čelo, obočie
zorrë në sllovakisht - plášť, kryt, plášťa
zot në sllovakisht - boh, bôh, bůh, boha
zotëroj në sllovakisht - vlastné, vlastný, vlastnú, vlastní, vlastnej, vlastni
zvetënohem në sllovakisht - zvrhlý, degenerovaný, zdegenerovaný

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Zoti në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: nadaný, schopný, pán, Pan, pána