Bagëti në sllovenisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » sllovenisht

živina, živino, živine, živinoreja, za živino
bagëti në sllovenisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

bagëti fjalor gjuhësor sllovenisht, bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti në sllovenisht

Përkthime

baba në sllovenisht - oče, očka, oče je, dad, očeta, táta, ata
babalok në anglisht - daddy
bajat në sllovenisht - stale, zadušljiv, postana, zastarele, zastarela
bakri në sllovenisht - copper, baker, bakra, bakrene, bakrena
rregull në sllovenisht - pravilo, pravne, pravila, pravno, načelo, vláda

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Bagëti në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: živina, živino, živine, živinoreja, za živino