Dielli në sllovenisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » sllovenisht

sonce
dielli në sllovenisht

Përkthime shtesë

sonce, ne, sun, soncu, sonca

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dielli fjalor gjuhësor sllovenisht, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në sllovenisht

Përkthime

diarre në sllovenisht - driska, diareja, drisko, driske, diareje
diell në sllovenisht - sonce, ne, sun, soncu, sonca
dikush në sllovenisht - nekdo, kdo, je nekdo, nekoga
dimri në sllovenisht - zimskih, zima
shpejt në sllovenisht - kmalu, prej, takoj, ko, hitro, časna, brzd, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: sonce, sonce, ne, sun, soncu, sonca