Ekonomi në sllovenisht

Përkthim: ekonomi, Fjalor: shqip » sllovenisht

ekonomika
ekonomi në sllovenisht

Përkthime shtesë: ekonomi

gospodarstvo, ekonomija, gospodarstva, gospodarstvu

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ekonomi

ekonomi fjalor gjuhësor sllovenisht, ekonomi dhe menaxhim, ekonomia e kines, ekonomia informale, ekonomi berthame, ekonomi turizmi, ekonomi në sllovenisht

Përkthime

eja në sllovenisht - prihajajo, prišel, prihaja, pridejo, priti, jezdit
ekologjia në sllovenisht - ekologija, ecology, ekologije, ekologijo, ekologiji
ekonomik në sllovenisht - gospodarska, gospodarske, ekonomska, gospodarski, gospodarsko
ekran në sllovenisht - zaslon, screen, zaslona, zaslonom, zaslonu
gëzohem në sllovenisht - veselite, veseliti, se veselite, veselili, veselijo, plesat

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekonomi në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: ekonomika, gospodarstvo, ekonomija, gospodarstva, gospodarstvu