Ethe në sllovenisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » sllovenisht

vročina, povišana telesna temperatura, zvišana telesna temperatura, vročica, mrzlica
ethe në sllovenisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor sllovenisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në sllovenisht

Përkthime

erë në sllovenisht - veter, wind, vetra, vetrna, vetrne, aroma
eshtër në sllovenisht - bone, kost, kostna, kostnega, kostno
etika në sllovenisht - etiko, etike, etiki, etični, etika
etiketë në sllovenisht - etiketa, nalepka, nalepke, oznaka, label, značka, nálepka, označit
shpretkë në sllovenisht - vranica, spleen, vranice, vranico, vranici

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: vročina, povišana telesna temperatura, zvišana telesna temperatura, vročica, mrzlica