Njeri në sllovenisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » sllovenisht

oseba, moški, pán, mož, role, postava
njeri në sllovenisht

Përkthime shtesë

man, moški, človek, mož

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor sllovenisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në sllovenisht

Përkthime

gjë në sllovenisht - stvar, kar, nekaj, objekt
nivel në sllovenisht - raven, stopnja, nivo, ravni, stopnjo
nja në sllovenisht - približno, okoli, o, o tem, glede, po, ...
njerëzi në sllovenisht - courtliness, ljudje, národ, svet
njoftoj në sllovenisht - poročilo, poročilo o, poročilu, poročila, poroćilo, zápis, obvestiti

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: oseba, moški, pán, mož, role, postava, man, moški, človek, mož