Atmosfera në spanjisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » spanjisht

airear, melodía, atmósfera, ambiente, aéreo, ventilar, orear, viento, aire
atmosfera në spanjisht

Përkthime shtesë: atmosfera

ambiente, atmósfera, atmósfera de, la atmósfera, ambiente de

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera fjalor gjuhësor spanjisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në spanjisht

Përkthime

ateizmi në spanjisht - ateísmo, el ateísmo, ateismo, el ateismo, del ateísmo
atje në spanjisht - ya está, hay, no, allí, existe, ahí, acullá, allá, ...
atomi në spanjisht - átomo, átomo de, átomos, un átomo, un átomo de, partícula
aty në spanjisht - ya está, hay, no, allí, existe, allá, acullá, ahí, ...
derr në spanjisht - cerdo, de cerdo, de cerdos, conejillo, conejillo de, guarro, chancho, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: airear, melodía, atmósfera, ambiente, aéreo, ventilar, orear, viento, aire, ambiente, atmósfera, atmósfera de, la atmósfera, ambiente de