Dhe në spanjisht

Përkthim: dhe, Fjalor: shqip » spanjisht

y, e, tierra
dhe në spanjisht

Përkthime shtesë: dhe

y, y la, y el, y de, e

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhe

dhe fjalor gjuhësor spanjisht, dhe odisha, dhe jemi te dy evi reci lyrics, dhe malet oshtine, dhe vjen nje dite, dhe zemra ndal, dhe në spanjisht

Përkthime

afresk në spanjisht - mural, mural de, murales, pintura mural, mural del
detyroj në spanjisht - matón, bully, bravucón, acosador, matón de, forzar, incitar, compeler, ...
detyrë në spanjisht - tarea, tareas, tarea de, de tareas, trabajo, cargo, empeño, ...
dhelpër në spanjisht - charley, de charley, del charley, calambre, a charley, zorro
dhembje në spanjisht - dolor, el dolor, dolor de, del dolor, dolor en, molestia, pena, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhe në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: y, e, tierra, y, y la, y el, y de, e