Ekonomi në spanjisht

Përkthim: ekonomi, Fjalor: shqip » spanjisht

economía, la economía, economía de, económica
ekonomi në spanjisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ekonomi

ekonomi fjalor gjuhësor spanjisht, ekonomi dhe menaxhim, ekonomia e kines, ekonomia informale, ekonomi berthame, ekonomi turizmi, ekonomi në spanjisht

Përkthime

eja në spanjisht - venir, llegar, llegado, venido, vienen, acudir
ekologjia në spanjisht - ecología, ecología de, la ecología, de ecología, de la ecología
ekonomik në spanjisht - económico, económica, económicos, económicas, economía, ahorrativo
ekran në spanjisht - pantalla, pantalla de, la pantalla, de pantalla, pantalla del, biombo, ocultar
patate në spanjisht - patata, papa, de patata, la patata, de papa

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekonomi në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: economía, la economía, economía de, económica