Eksporti në spanjisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » spanjisht

exportación, exportar
eksporti në spanjisht

Përkthime shtesë

exportación, de exportación, la exportación, exportaciones, las exportaciones

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

eksporti fjalor gjuhësor spanjisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në spanjisht

Përkthime

ekran në spanjisht - pantalla, pantalla de, la pantalla, de pantalla, pantalla del, biombo, ocultar
ekskursion në spanjisht - excursión, excursiones, excursión de, la excursión, de excursión
ekspozitë në spanjisht - exposición, exhibición, exposiciones, muestra, de exposiciones
ekzistencë në spanjisht - existencia, la existencia, vida, ser, ente
uji në spanjisht - agua, de agua, el agua, del agua, aguas, abrevar, orina, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: exportación, exportar, exportación, de exportación, la exportación, exportaciones, las exportaciones