Mikroskopi në spanjisht

Përkthim: mikroskopi, Fjalor: shqip » spanjisht

microscopio
mikroskopi në spanjisht

Përkthime shtesë: mikroskopi

microscopía, microscopia, microscopía de, la microscopía, de microscopía

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: mikroskopi

mikroskopi fjalor gjuhësor spanjisht, mikroskopi dhe qeliza, mikroskopi elektronik, mikroskopi optik, mikroskop i pare ne bote, mikroskopi i pare, mikroskopi në spanjisht

Përkthime

ditëlindje në spanjisht - cumpleaños, de cumpleaños, cumple, del cumpleaños, cumpleaños de
mikpritës në spanjisht - anfitrión, huésped, acogida, de acogida, de host, hospitalario, acogedor, muchedumbre, ...
mikrobiologjia në spanjisht - microbiología, la microbiología, de microbiología, microbiología de
milingonë në spanjisht - hormiga, hormigas, ant, la hormiga, de hormigas
milion në spanjisht - millón, millones, millones de, millón de, millones de dólares

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikroskopi në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: microscopio, microscopía, microscopia, microscopía de, la microscopía, de microscopía