Njeri në spanjisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » spanjisht

individuo, persona, varón, hombre
njeri në spanjisht

Përkthime shtesë

hombre, el hombre, hombre de, del hombre, al hombre

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor spanjisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në spanjisht

Përkthime

gomar në spanjisht - culo, asno, burro, jumento
nivel në spanjisht - nivel de, el nivel, nivel del, niveles, explanar, plano, liso, piso, ...
nja në spanjisht - acerca de, sobre, aproximadamente, de, por, alrededor, ...
njerëzi në spanjisht - cortesía, cortesanía, courtliness, la cortesanía, global, mundial, pueblo, mundo, ...
njoftoj në spanjisht - informe, informe de, reporte, el informe, memoria, informar, enterar, comunicar, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: individuo, persona, varón, hombre, hombre, el hombre, hombre de, del hombre, al hombre