Përshëndetje në spanjisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » spanjisht

bienvenida, salva, saludo
përshëndetje në spanjisht

Përkthime shtesë

saludo, felicitación, de felicitación, felicitación de, de felicitación de

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

përshëndetje fjalor gjuhësor spanjisht, përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje në spanjisht

Përkthime

njëri në spanjisht - uno, una, un, se, de un, alguno, ...
përshtatshëm në spanjisht - encajar, caber, ajuste, ajustar, adaptarse a, hábil, adaptar, ...
përshëndes në spanjisht - saludar, saludar a, recibir, saludarlo, saludarnos, acoger
përsiatja në spanjisht - meditación, la meditación, de meditación, meditación de, de la meditación, contemplación
përsosur në spanjisht - perfecto, perfecta, ideal, perfectos, perfectas, insigne, excelente

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Përshëndetje në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: bienvenida, salva, saludo, saludo, felicitación, de felicitación, felicitación de, de felicitación de