Afër në suedisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » suedisht

stänga, nästan, nära, närapå
afër në suedisht

Përkthime shtesë

stänga, nära, close, stäng, närheten

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

afër fjalor gjuhësor suedisht, afër dhe larg, afër në suedisht

Përkthime

aftë në suedisht - kapabel, kapabla, kan, som kan, förmåga, duktig, skicklig, ...
aftësi në suedisht - förmåga, förmågan, möjlighet, möjligheten, möjligheter
afërsi në suedisht - närhet, omnejd, närheten, med omnejd, området
afërt në suedisht - stänga, nära, close, stäng, närheten, nästan, ...
reçel në suedisht - marmelad, sylt, fastnat, stopp, jam, klämma

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Afër në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: stänga, nästan, nära, närapå, stänga, nära, close, stäng, närheten