Afër në suedisht

Përkthim: afër, Fjalor: shqip » suedisht

stänga, nästan, nära, närapå
afër në suedisht

Përkthime shtesë: afër

stänga, nära, close, stäng, närheten

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: afër

afër fjalor gjuhësor suedisht, afër dhe larg, afër në suedisht

Përkthime

aftë në suedisht - kapabel, kapabla, kan, som kan, förmåga, duktig, skicklig, ...
aftësi në suedisht - förmåga, förmågan, möjlighet, möjligheten, möjligheter
afërsi në suedisht - närhet, omnejd, närheten, med omnejd, området
afërt në suedisht - stänga, nära, close, stäng, närheten, nästan, ...
pallto në suedisht - kappa, coat, päls, vapen, rock, kavaj, jacka, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Afër në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: stänga, nästan, nära, närapå, stänga, nära, close, stäng, närheten