Dëshirë në suedisht

Përkthim: dëshirë, Fjalor: shqip » suedisht

behöva, önska, avsaknad, brist, tillönskan, nöd, vilja, saknad
dëshirë në suedisht

Përkthime shtesë

önskar, önska, vill, önskar att, vilja

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dëshirë fjalor gjuhësor suedisht, dëshirë e madhe, dëshirë dhe heshtje - ritfolk lyrics, dëshirë në suedisht

Përkthime

dërrasë në suedisht - planka, plankan, plank, programpunkt, bord, kost, tavla, nämnd, ...
dëshiroj në suedisht - önskar, önska, vill, önskar att, vilja, liknande, ...
dëshmoj në suedisht - vittna, vittnar, vittnar om, vittna om, intyga
eci në suedisht - gå, promenad, promenera, går, vandra, marsch
kalorifer në suedisht - strålning, strålnings, strålningen, radiator, kylare

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dëshirë në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: behöva, önska, avsaknad, brist, tillönskan, nöd, vilja, saknad, önskar, önska, vill, önskar att, vilja