Dhembje në suedisht

Përkthim: dhembje, Fjalor: shqip » suedisht

värk, kval, ont, pina, smärta, värka
dhembje në suedisht

Përkthime shtesë: dhembje

smärta, smärtan, smärt, smärtor

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhembje

dhembje fjalor gjuhësor suedisht, dhimbje koke, dhimbje qafe, dhimbje mesi, dhimbje fyti, dhimbje stomaku, dhembje në suedisht

Përkthime

dhe në suedisht - och, samt, jord, jorden
dhelpër në suedisht - charley, charleys, räv
dhi në suedisht - get, getter, geten, goat
dhjetë në suedisht - tio, tiotal, ten, tionde
kafe në suedisht - kaffe, kaffe-, coffee

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhembje në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: värk, kval, ont, pina, smärta, värka, smärta, smärtan, smärt, smärtor