Ethe në suedisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » suedisht

feber
ethe në suedisht

Përkthime shtesë

feber, febern, fever

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ethe fjalor gjuhësor suedisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në suedisht

Përkthime

dyzet në suedisht - fyrtio, forty, halv, fyrtiotal
erë në suedisht - vind, vinden, vindkraft, linda, lukta, parfym, doft, ...
eshtër në suedisht - ben, benet, benar, skelett, med ben
etika në suedisht - etik, etiska, etiken
etiketë në suedisht - etikett, etiketten, märke, märkningen

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: feber, feber, febern, fever