Ethe në suedisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » suedisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
suedisht
Përkthime:
feber, febern, fever
Ethe në suedisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe fjalor gjuhësor suedisht, ethe në suedisht

Përkthime

  • erë në suedisht - lukta, parfym, doft, linda, parfymera, vädra, vällukt, ...
  • eshtër në suedisht - ben, benet, benar, skelett, med ben
  • etika në suedisht - etik, etiska, etiken
  • etiketë në suedisht - etikett, etiketten, märke, märkningen
Fjalë të rastësishme
Ethe në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: feber, febern, fever