Krenari në suedisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » suedisht

stolthet
krenari në suedisht

Përkthime shtesë

pride, stolthet, stolta

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor suedisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në suedisht

Përkthime

krasis në suedisht - skjuvning, skär, shear, skjuv
kreh në suedisht - kam, kammen, kamma, kamman, comb
krevat në suedisht - säng, sängen, bed, botten, bädd
krihem në suedisht - kam, kamma
teologji në suedisht - teologi, teologin, teologiska

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: stolthet, pride, stolthet, stolta