Lundra në suedisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » suedisht

båt
lundra në suedisht

Përkthime shtesë

utter, otter, uttern

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor suedisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në suedisht

Përkthime

cicërin në suedisht - pladder, prat, pratet, joller, kvittra
lumturi në suedisht - lycka, lyckan, glädje
lumë në suedisht - flod, river, floden, älven, älv
lus në suedisht - fråga, be, ber, begära, ställa, bettla, tigga
lyej në suedisht - retuscherings, retuschering, retuschera, retusch, måla, färga, färg

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: båt, utter, otter, uttern