Marr në suedisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » suedisht

skaffa, bli, bringa, antaga, utse, utvälja, få, acceptera, anamma, anse, erfordra, godtaga, erhålla, erkänna
marr në suedisht

Përkthime shtesë

plocka upp, hämta, ta upp, att plocka upp, hämtar

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor suedisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në suedisht

Përkthime

gumëzhin në suedisht - hum, brum, nynna, brus, brummande, surra
mangët në suedisht - bristfällig, deficient, brist, bristfälliga, defekt
maraja në suedisht - mariah
marrosur në suedisht - nötaktig, nötliknande, nutty, nötig, nötrik
marrë në suedisht - ta, vidta, tar, att ta, fatta, dum, enfaldig

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: skaffa, bli, bringa, antaga, utse, utvälja, få, acceptera, anamma, anse, erfordra, godtaga, erhålla, erkänna, plocka upp, hämta, ta upp, att plocka upp, hämtar