Mikrobiologjia në suedisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » suedisht

mikrobiologi, Microbiology, mikrobiologiska, mikrobiologisk
mikrobiologjia në suedisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor suedisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në suedisht

Përkthime

mik në suedisht - vän, kompis, en vän, gäst
mikpritës në suedisht - värd, hotell, värden, tillsammans med många, gästfri
mikroskopi në suedisht - mikroskop, mikroskope, mikroskopering
milingonë në suedisht - ant, myra, myra som, myran
pallto në suedisht - kappa, coat, päls, vapen, rock, kavaj, jacka, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: mikrobiologi, Microbiology, mikrobiologiska, mikrobiologisk