Njeri në suedisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » suedisht

man, karl, person
njeri në suedisht

Përkthime shtesë

människa, man, mannen, människan, man som

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor suedisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në suedisht

Përkthime

aciditet në suedisht - surhet, surhetsgrad, syrahalt, surheten, syra, sur, syrlighet, syrlig
nivel në suedisht - nivå, nivån, grad, slät, plan, rang, jämn, ...
nja në suedisht - om, ungefär, ca, cirka, omkring, ...
njerëzi në suedisht - courtliness, folk, värld
njoftoj në suedisht - rapport, rapporten, betänkande, redogörelse, anmäla, informera

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: man, karl, person, människa, man, mannen, människan, man som