Pëllëmbë në suedisht

Përkthim: pëllëmbë, Fjalor: shqip » suedisht

handflata
pëllëmbë në suedisht

Përkthime shtesë

palm, handflatan, gömma i handflatan, handleds

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Përkthime

dhe në suedisht - och, samt, jord, jorden
pyll në suedisht - skog, skogen, skogs, skogens, skogs-, virke, ved, trä, ...
pëllumb në suedisht - duva, pigeon, duvor, duvan
pëlqej në suedisht - fantasi, märkvärdigt, finare, snygga, tjusiga, liknande, liksom, lik
për në suedisht - för, till, för att, efter, om, cirka, på, åt, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pëllëmbë në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: handflata, palm, handflatan, gömma i handflatan, handleds