Puna në suedisht

Përkthim: puna, Fjalor: shqip » suedisht

knoga, sträva, arbete
puna në suedisht

Përkthime shtesë

arbete, arbetet, arbets

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

puna fjalor gjuhësor suedisht, puna mekanike, puna ne shqiperi, puna ne fizike, puna dhe profesioni, puna vullnetare, puna në suedisht

Përkthime

nëse në suedisht - om, vid, om det, när, huruvida
pulpë në suedisht - massa, pappersmassa, massan
pulë në suedisht - kyckling, höna, kycklingen, chicken
punishte në suedisht - verkstad, workshop, verkstaden, verkstads, seminarium
punoj në suedisht - arbete, arbetet, arbets, jobb, funktion, syssla, uppgift

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Puna në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: knoga, sträva, arbete, arbete, arbetet, arbets