Realiteti në suedisht

Përkthim: realiteti, Fjalor: shqip » suedisht

värld
realiteti në suedisht

Përkthime shtesë

verklighet, verkligheten, själva verket, realitet, realiteten

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

realiteti fjalor gjuhësor suedisht, realiteti i universit, realiteti i jetes, realiteti hak, realiteti ese, realiteti dhe fantazia, realiteti në suedisht

Përkthime

nënkuptoj në suedisht - implicerade, blandar, blandar in, implicerar, blanda in, nedrig, betyda, snål, ...
re në suedisht - moln, molnet, grumlings, cloud, sky
real në suedisht - verkliga, verklig, riktig, riktiga, reell, real, äkta
rebel në suedisht - rebell, rebelliska, rebellen
referohem në suedisht - annons, annonsen, advert

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Realiteti në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: värld, verklighet, verkligheten, själva verket, realitet, realiteten