Marr në turqisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » turqisht

getirmek, almak, götürmek, istemek, uzaklaştırmak, kazanç
marr në turqisht

Përkthime shtesë

almak, pick up, almaya, çekme, alıp

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor turqisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në turqisht

Përkthime

mangët në turqisht - eksik, eksikliği, yetersiz, eksikliği olan, yetersizliği, kusurlu
maraja në turqisht - mariah, mariah'nın
marrosur në turqisht - çatlak, ceviz gibi, deli, nutty, ceviz
marrë në turqisht - almak, çekmek, almaya, sunar, alabilir, deli, budala, saçma
pashëm në turqisht - yakışıklı, yakışıklı bir, handsome, güzel, iyi, hoş, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: getirmek, almak, götürmek, istemek, uzaklaştırmak, kazanç, almak, pick up, almaya, çekme, alıp