Mikrobiologjia në turqisht

Përkthim: mikrobiologjia, Fjalor: shqip » turqisht

mikrobiyoloji, mikrobiyolojisi, microbiology, mikrobiyolojik, mikro biyoloji
mikrobiologjia në turqisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mikrobiologjia fjalor gjuhësor turqisht, mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia në turqisht

Përkthime

birra në turqisht - bira, biralar, biraları, beers
mik në turqisht - arkadaş, arkadaşına, arkadaşa, arkadaşım, arkadaşı, dost, misafir, müttefik, ...
mikpritës në turqisht - evsahibi, ev sahibi, ana bilgisayar, konak, konakçı, otelci, konuksever
mikroskopi në turqisht - mikroskopla inceleme, mikroskobu, mikroskopisi, mikroskop
milingonë në turqisht - karınca, ant, anten, karıncanın, bir karınca

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikrobiologjia në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: mikrobiyoloji, mikrobiyolojisi, microbiology, mikrobiyolojik, mikro biyoloji