Njeri në turqisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » turqisht

adam, erkek, insanlık, birey
njeri në turqisht

Përkthime shtesë

adam, erkek, insan, man, bir adam

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor turqisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në turqisht

Përkthime

glob në turqisht - elma, apple, elmalı, apple'ın, top, dünya, küre, yeryüzü
nivel në turqisht - seviye, seviyesi, düzeyi, düzey, düzeyinde, düz, rütbe, sınıf, ...
nja në turqisht - hakkında, yaklaşık, ilgili, ile ilgili, hakkında daha, etrafına, etrafında
njerëzi në turqisht - courtliness, alem, alem-, halk, oturmak, insanlar, insanlık, yeryüzü, ...
njoftoj në turqisht - rapor, raporu, raporda, anlatmak

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: adam, erkek, insanlık, birey, adam, erkek, insan, man, bir adam