Përshëndetje në turqisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » turqisht

tebrik, karşılama, greeting, selamlama, bir tebrik
përshëndetje në turqisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

përshëndetje fjalor gjuhësor turqisht, përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje në turqisht

Përkthime

mish në turqisht - et, eti, etli, ten
përshtatshëm në turqisht - uygun, uyacak, sığacak, uyum, sığdırmak, münasip, rahat, ...
përshëndes në turqisht - selamlamak, selamlıyorum, karşılamak, selam, selamlıyoruz, selamlama
përsiatja në turqisht - meditasyon, bir meditasyon, meditasyonu, meditation, meditasyonun
përsosur në turqisht - mükemmel, mükemmel bir, kusursuz, perfect, mükemmeldi

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Përshëndetje në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: tebrik, karşılama, greeting, selamlama, bir tebrik