Rryma në turqisht

Përkthim: rryma, Fjalor: shqip » turqisht

akım, aybaşı, ırmak, akmak, akıntı, akış
rryma në turqisht

Përkthime shtesë

akımlar, akımları, akımların, akıntılar, akımlarının

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

rryma fjalor gjuhësor turqisht, rryma e vazhduar, rryma elektrike, rryma elektrike fizike, rryma dhe rezistenca elektrike, rryma elektrike ne boshllek, rryma në turqisht

Përkthime

pranoj në turqisht - itiraf etmek, itiraf, kabul, itiraf etmeliyim, kabul ediyorum, rıza, istemek, kazanç, ...
rrugë në turqisht - sokak, cadde, street, sokakta, caddesi, şekil, usul, ...
rrumbullakët në turqisht - yuvarlak, tur, round, gidiş, boyunca, devir
rrëfim në turqisht - itiraf, itirafı, confession, itirafın, bir itiraf
rrëmbej në turqisht - kapmak, yakala, kepçe, grab, tutunma

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Rryma në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: akım, aybaşı, ırmak, akmak, akıntı, akış, akımlar, akımları, akımların, akıntılar, akımlarının