Bagëti në ukrainisht

Përkthim: bagëti, Fjalor: shqip » ukrainisht

худоба
bagëti në ukrainisht

Përkthime shtesë: bagëti

худобу, худоба, вони, скот

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: bagëti

bagëti fjalor gjuhësor ukrainisht, bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti e bujqësija, bagëti dhe bujqësi, bagëti në ukrainisht

Përkthime

baba në ukrainisht - папа, тато, батько, тату, татко
babalok në ukrainisht - татко, тато
bajat në ukrainisht - черствий, черства, вивітрілий, сеча, застарівати, несвіжий
bakri në ukrainisht - мідь, медь, мідно, мідяний, полісмен, мідний
njerëzi në ukrainisht - вишуканість, вишуканості, люди, народ, робітниця

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Bagëti në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: худоба, худобу, худоба, вони, скот