Dhelpër në ukrainisht

Përkthim: dhelpër, Fjalor: shqip » ukrainisht

лисиця, лис
dhelpër në ukrainisht

Përkthime shtesë: dhelpër

Чарлі, чарли

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Përkthime

detyrë në ukrainisht - задача, завдання, потужність, обов'язок, режим, реакція, ...
dhe në ukrainisht - і, та, й, ґрунт, суша, а, земля, ...
dhembje në ukrainisht - біль, болю, мучити, боліти, страждання, горе
dhi në ukrainisht - козел, цап, худобу, козла, коза, козеріг, цапе, ...
thirrje në ukrainisht - виклик, дзвінок, визивати, благати, покликати, призвати, оскаржувати, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhelpër në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: лисиця, лис, Чарлі, чарли