Ethe në ukrainisht

Përkthim: ethe, Fjalor: shqip » ukrainisht

лихоманка
ethe në ukrainisht

Përkthime shtesë: ethe

лихоманка, гарячка, пропасниця, лихорадка

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ethe

ethe fjalor gjuhësor ukrainisht, ethe dhe temperature, the amazing spider man 2, the other woman full movie, the economist, the vampire diaries, ethe në ukrainisht

Përkthime

erë në ukrainisht - вітер, запах, парфуми, аромат, почути, нюх, слава, здригання, ...
eshtër në ukrainisht - кістка, кістку, кість, кость, кістки, доміно, кісту, ...
etika në ukrainisht - етика, етики
etiketë në ukrainisht - етикетка, плівка, етикетки, ослаблення
vashë në ukrainisht - дівчина, девушка

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ethe në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: лихоманка, лихоманка, гарячка, пропасниця, лихорадка