Njeri në ukrainisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » ukrainisht

чоловік, матуся, особистість, нікого, зовнішність
njeri në ukrainisht

Përkthime shtesë

людина, осіб, чоловік, людей

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor ukrainisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në ukrainisht

Përkthime

nivel në ukrainisht - рівень, рівня, прийоми
nja në ukrainisht - про, щодо, о, усюди, по, об, поблизу, ...
njerëzi në ukrainisht - вишуканість, вишуканості, люди, народ, робітниця
njoftoj në ukrainisht - звіт, звіту, відповісти, впадання, западання, устя, відповідь, відповідати, ...
zile në ukrainisht - дзвін, дзвоник, колокол, дзін, розширення, склянка, дзвоне, дзвіночок, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: чоловік, матуся, особистість, нікого, зовнішність, людина, осіб, чоловік, людей