Vlastní në shqip

Përkthim: vlastní, Fjalor: sllovakisht » shqip

vet, zotëroj
vlastní në shqip

Përkthime shtesë

vet, vetë, vete, e, e vet

Fjalë të ngjashme

Përkthime

vlastenecký në shqip - patriotik, patriotike, patriot, atdhetar, patriotike dhe, kombëtar
vlastni në shqip - vet, vetë, vete, e, e vet, zotëroj
vlastník në shqip - pronar, pronari, pronari i, pronarit, pronar i
vlastný në shqip - vet, vetë, vete, e, e vet, zotëroj

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Vlastní në shqip - Fjalor: sllovakisht » shqip
Përkthime: vet, zotëroj, vet, vetë, vete, e, e vet