A në shqip

Përkthim: a, Fjalor: sllovenisht » shqip

veçse, edhe, po, dhe, mirëpo
a në shqip

Përkthime shtesë

një, nje, në

Fjalë të ngjashme

Përkthime

abdominální në shqip - i barkut, barkut, të barkut, abdominale, barku
abeceda në shqip - alfabet, alfabeti, alfabetin, alfabeti i, alfabetit

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


A në shqip - Fjalor: sllovenisht » shqip
Përkthime: veçse, edhe, po, dhe, mirëpo, një, nje, në