Tan në shqip

Përkthim: tan, Fjalor: spanjisht » shqip

kështu, andaj, pra, ashtu
tan në shqip

Përkthime shtesë: tan

kështu, kështu që, aq, në mënyrë, kaq

Fjalë të ngjashme

Përkthime

tampoco në shqip - as, nuk, as nuk, mos, dhe nuk
tampón në shqip - tampon
tangible në shqip - i prekshëm, prekshme, të prekshme, prekshëm, e prekshme
tango në shqip - tangos

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Tan në shqip - Fjalor: spanjisht » shqip
Përkthime: kështu, andaj, pra, ashtu, kështu, kështu që, aq, në mënyrë, kaq