Ljus në shqip

Përkthim: ljus, Fjalor: suedisht » shqip

dritë, gëzueshëm, qiri, homoseksual, lehtë, ndriçoj, shkëlqyer, shndritshëm, drita
ljus në shqip

Përkthime shtesë

dritë, drita, lehta, të lehta, lehtë

Fjalë të ngjashme

Përkthime

ljumske në shqip - ijë, ije, dhe ije, vijë takimi i dy kubeve
ljung në shqip - shqopë, heather, shqopa, me shqopa, zona me shqopa
ljusstake në shqip - shandan, shandanin, shandani, shandanin prej, shandanit
ljuv në shqip - bukuroshe, i bukur, bukur, e bukur, të bukur, ëmbëlsirë, ëmbël

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ljus në shqip - Fjalor: suedisht » shqip
Përkthime: dritë, gëzueshëm, qiri, homoseksual, lehtë, ndriçoj, shkëlqyer, shndritshëm, drita, dritë, drita, lehta, të lehta, lehtë