Aile në shqip

Përkthim: aile, Fjalor: turqisht » shqip

asteraceae, teatër, shtëpi, familje
aile në shqip

Përkthime shtesë

familje, familjar, familja, familjes, familja e

Fjalë të ngjashme

Përkthime

ahmaklık në shqip - marrëzi, budallallëku, marrëzi dhe, marrëzia, budallallëk
ahır në shqip - hangar, barn, hambar, hambari, bina, ahur, qëndrueshëm
ajan në shqip - agjent, agjenti, agjent i, agjent të, agjenti i
ak në shqip - e bardhë, i bardhë, white, bardhë, të bardhë

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Aile në shqip - Fjalor: turqisht » shqip
Përkthime: asteraceae, teatër, shtëpi, familje, familje, familjar, familja, familjes, familja e