Дума: тесто

Свързани думи: тесто

тесто за пица без мая, тесто за пай, тесто за кифлички, тесто за пица верди, тесто за гофрети, тесто за баница, тесто за пица, тесто за пица с мая, тесто за мекици, тесто с мая, тесто пица, пица, бутер тесто, рецепти, мекици, готово тесто, рецепта за тесто, рецепти с тесто, питка, захарно тесто, маслено тесто, testo

Синоними: тесто

тесто, гъста маса, пари, варена кнедла, паста, пастет, кит, замазка, лепило

Преводи: тесто

английски
dough


испански
mosca, pasta, masa

немски
kohle, kies, zaster, marie, auswuchtpflaster, ...

френски
pâte, la pâte, de pâte, pâte à, pâtes

италиански
pasta

португалски
duvidoso, pasta, massa

нидерландски
pasta, beslag, deeg

руски
паста, масса, галушка, деньги

норвежки
deig

шведски
deg

финландски
raha, taikina, hillo, hynä

датски
dej

чешки
těsto

полски
kasa, szmal, forsa, ciasto, pieniądze

унгарски
tészta

турски
hamur

гръцки
ζύμη

украински
паста, тісто

албански
brumë

беларуски
цеста

естонски
tainas, nuts

хърватски
tijesto

исландски
deig

литовски
tešla

латвийски
mīkla

македонски
тестото, и поставување, поставување, Вметни

румънски
aluat

словенски
testo

словашки
cesto, cesta

Статистика по популярност: тесто

Най-търсени по региони

Кюстендил, Ямбол, Добрич, Габрово, Сливен

Най-търсени по градове

Ямбол, Дебелец, Добрич, Силистра, Габрово

Случайни думи