Fjalë: ekologjia

Fjalë të ngjashme: ekologjia

ekologjia humane, ekologjia ne shqiperi, ekologjia dhe mjedisi, ekologjia ne vendin tim, ekologjia pdf, ekologjia urbane, ekologjia e bimeve, ekologjia hartim, ekologjia ne maqedoni, ekologjia dhe mbrojtja e mjedisit

Përkthime: ekologjia

Fjalor:
anglisht
Përkthime:
ecology, Ecological, the ecology, Ecological conditions
Fjalor:
spanjisht
Përkthime:
ecología, ecología de, la ecología, de Ecología, de la ecología
Fjalor:
gjermanisht
Përkthime:
ökologie, Ökologie, Ecology, ökologisch
Fjalor:
frëngjisht
Përkthime:
écologie, Ecologie, l'écologie, Ecology, l'Ecologie
Fjalor:
italisht
Përkthime:
ecologia, l'ecologia, dell'ecologia, Ecology, di ecologia
Fjalor:
portugalisht
Përkthime:
ecologia, ecology, Ecologia da, a ecologia, da ecologia
Fjalor:
holandisht
Përkthime:
ecologie, Ecology, ecologisch, Ecologia, de ecologie
Fjalor:
rusisht
Përkthime:
экология, экологии, Ecology
Fjalor:
norvegjisht
Përkthime:
økologi, Ecology, økologien, økologisk
Fjalor:
suedisht
Përkthime:
Ekologi, Ecology, ekologi, ekologin, ekologiska
Fjalor:
finlandisht
Përkthime:
ekologia, Ecology, ekologiaa, ekologiaan, ekologian
Fjalor:
danisht
Përkthime:
økologi, Økologi, Ecology, økologien, økologiske
Fjalor:
çekisht
Përkthime:
ekologie, ekologii, geobotanika, Ecology, oblasti ekologie
Fjalor:
polonisht
Përkthime:
ekologia, ekologii, Ecology, ekologiczny, ekologiczne
Fjalor:
hungarisht
Përkthime:
ökológia, ökológiai, ökológiájának, Ecology, az ökológia
Fjalor:
turqisht
Përkthime:
ekoloji, Ekolojisi, Ecology, Hayat Ekolojisi, ekolojileri
Fjalor:
greqisht
Përkthime:
οικολογία, Οικολογίας, την οικολογία, Περιβάλλον, της οικολογίας
Fjalor:
ukrainisht
Përkthime:
екологія, Екологія
Fjalor:
bullgarisht
Përkthime:
екология, екологията
Fjalor:
bjellorusisht
Përkthime:
экалогія, экалёгія
Fjalor:
estonisht
Përkthime:
ökoloogia, Ecology, ökoloogiat, keskkonna-, ökoloogia-
Fjalor:
kroatisht
Përkthime:
ekologija, okoliš, ekologiji, ekologiju, ekologije, Ecology
Fjalor:
islandeze
Përkthime:
Vistfræði, Ecology, lífríki, vistkerfi, vistkerfa
Fjalor:
lituanisht
Përkthime:
ekologija, Aplinkosauga, ekologijos, ekologijai, ekologiją
Fjalor:
letonisht
Përkthime:
ekoloģija, ekoloģiju, Ecology, ekoloģijas, ekoloģisku mērķu
Fjalor:
maqedonisht
Përkthime:
екологија, Екологија, екологијата, за екологија, еколошка, животна средина
Fjalor:
rumanisht
Përkthime:
ecologie, Ecologie, Ecologiei, ecologia, de ecologie, ecologice
Fjalor:
sllovenisht
Përkthime:
Ekologija, Ecology, ekologije, ekologijo, ekologiji
Fjalor:
sllovakisht
Përkthime:
ekológia, ekológie, ekologie
Fjalë të rastësishme