Threshold në shqip

Përkthim: threshold, Fjalor: anglisht » shqip

prag
threshold në shqip

Fjalë të ngjashme

Përkthime

threshing-floor në shqip - rrymë, lëmi
threshing-machine në shqip - shirje, shirat, të shirat, dhe shirje, lëmi
thresholds në shqip - pragjet, pragje, pragu, pragjet e, limite
threw në shqip - hodhi, hodhën, e hodhi, hedhur, i hodhi

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Threshold në shqip - Fjalor: anglisht » shqip
Përkthime: prag