Tribe në shqip

Përkthim: tribe, Fjalor: anglisht » shqip

Gjuha burim:
anglisht
Gjuha e synuar:
shqip
Përkthime:
fis
Tribe në shqip
Fjalë të ngjashme

Përkthime

  • aero në shqip - dhe aero
  • african në shqip - afrikan, Afrikës, të Afrikës, afriko
  • all-russian në shqip - panrus, gjithë rusisë, i gjithë rusisë
Fjalë të rastësishme
Tribe në shqip - Fjalor: anglisht » shqip
Përkthime: fis