Fjalë: blej

Fjalë të ngjashme: blej

blej makina te perdorura, blej shes, blej makina, blej lire, blej motorr, blej shqip, blej dhe shes, blej online, blej shtepi, blej celular, makina, shes makina, blej shes makina, blej shit

Sinonime: blej

blej, korruptoj, paguaj, pranoj, marr si shkëmbim, degjeneroj, prish, bastardoj, bëj pazarin, vjedh, mashtroj, kap, merr, pushtoj, zaptoj, zë

Përkthime: blej

anglisht
buy, purchase


spanjisht
adquirir, comprar, adquisición, compra

gjermanisht
gekaufte, anschaffung, einkauf, kaufen, erwerb, ...

frëngjisht
acheter, corrompre, achètent, acquisition, racheter, ...

italisht
comprare, acquistare, acquisto

portugalisht
comprar, compra, aquisição, fantoche

holandisht
aankopen, aanschaf, koop, overname, aanschaffen, ...

rusisht
приобретение, откупать, стоимость, накупить, подкупать, ...

norvegjisht
innkjøp, kjøpe, kjøp

suedisht
handla, uppköp, köpa, köp, inköp, ...

finlandisht
osto, lunastaa, ostos, hankkia, lahjoa, ...

danisht
køb, købe, indkøb

çekisht
koupit, nákup, kupovat, nakupovat, kup, ...

polonisht
okupywać, nabyć, nabycie, nabytek, kupno, ...

hungarisht
megvesz, vesz, vásárolni, vásároljon, vásárol

turqisht
alım

greqisht
αγοράζω, αγορά

ukrainisht
купувати, продажний, купіться, купити

bullgarisht
покупка

bjellorusisht
купiць

estonisht
ostma, ost, tali

kroatisht
kupiti, utržak, kupnja, nabavljati, kupnju, ...

islandeze
innkaup, kaupa, kaup

latinisht
reparo, redimo

lituanisht
pirkti, pirkinys

letonisht
pirkums, pirkšana, pirkt

maqedonisht
купи, купат, се купи, купуваат, купите

rumanisht
cumpăra

sllovenisht
kupiti, kupovat, nákup

sllovakisht
nákup

Statistikat e popullaritetit: blej

Më të kërkuarat sipas rajoneve

Tirana, Berat, Durrës, Elbasan, Fier

Më të kërkuarat sipas qyteteve

Tirana

Fjalë të rastësishme