Isä në shqip

Përkthim: isä, Fjalor: finlandisht » shqip

atë, baba, babalok
isä në shqip

Përkthime shtesë: isä

baba, babai, babai i, i ati, ati i

Fjalë të ngjashme

Përkthime

istuva në shqip - i puthitur, puthitur
isukki në shqip - baba, babë, babi, babai, daddy, babalok
isänmaa në shqip - atdhe, atdheut, atdheu, atdheun, mëmëdheun
isänmaallinen në shqip - patriotik, patriotike, patriot, atdhetar, patriotike dhe, besnik

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Isä në shqip - Fjalor: finlandisht » shqip
Përkthime: atë, baba, babalok, baba, babai, babai i, i ati, ati i