Fjalë: limoni

Fjalë të ngjashme: limoni

limoni per dobesim, limoni dhe vlerat e tij, limoni me hudhra, limoni dhe vetit e tij, limoni per fytyren, limoni dhe mjalti, limoni ne shtatzani, limoni wikipedia, limoni dhe diabeti, limoni ne fytyre

Përkthime: limoni

Fjalor:
anglisht
Përkthime:
lemon, citric, of lemon, the lemon, a lemon
Fjalor:
spanjisht
Përkthime:
limón, de limón, del limón, el limón, lemon
Fjalor:
gjermanisht
Përkthime:
limone, zitrone, Zitrone, Lemon, Zitronen
Fjalor:
frëngjisht
Përkthime:
limon, citron, Lemon, de citron, au citron, le citron
Fjalor:
italisht
Përkthime:
limone, Lemon, di limone, del limone, il limone
Fjalor:
portugalisht
Përkthime:
legitimar, cidra, limão, Lemon, do limão, de limão, Amarelo Limão
Fjalor:
holandisht
Përkthime:
citroen, Lemon, de citroen, van de citroen, citroen-
Fjalor:
rusisht
Përkthime:
лимон, способ, Lemon, лимонный, лимона, Лимонная
Fjalor:
norvegjisht
Përkthime:
sitron, Lemon, grønn sitron, sitrons
Fjalor:
suedisht
Përkthime:
citron, Lemon, grön citron, citronen
Fjalor:
finlandisht
Përkthime:
sitruuna, Lemon, sitruunan, sitruunaa
Fjalor:
danisht
Përkthime:
citron, Lemon, citronsaft, citroner, af Lemon
Fjalor:
çekisht
Përkthime:
citrón, Lemon, Citron, Citronová
Fjalor:
polonisht
Përkthime:
cytryna, brzydula, bubel, cytrynowy, Lemon, cytryny, z cytryny
Fjalor:
hungarisht
Përkthime:
citrom, Lemon, citromos, citrommal, a citrom
Fjalor:
turqisht
Përkthime:
limon, Lemon, The Lemon, limonlu
Fjalor:
greqisht
Përkthime:
λεμόνι, Lemon, λεμονιού, λεμονιών, λεμονιές
Fjalor:
ukrainisht
Përkthime:
лемінг, лимон, Лімон
Fjalor:
bullgarisht
Përkthime:
лимон, лимонов, Lemon, Лемън, Лимонът
Fjalor:
bjellorusisht
Përkthime:
цытрына, лімон, цытрыну
Fjalor:
estonisht
Përkthime:
sidrun, Lemon, sidruni, sidruniga, sidruni-
Fjalor:
kroatisht
Përkthime:
limun, Lemon, limuna, od limuna, Limunov
Fjalor:
islandeze
Përkthime:
Lemon, sítrónu, sítróna, sítrónupipar
Fjalor:
lituanisht
Përkthime:
citrina, Lemon, Citrinų, citrinos, mažažiotė
Fjalor:
letonisht
Përkthime:
citrons, citronu, Lemon, citrona, Mazmutes
Fjalor:
maqedonisht
Përkthime:
лимонот, лимон, Лимонот, од лимон, лимонов
Fjalor:
rumanisht
Përkthime:
lămâie, Lemon, lamaie, de lamaie, de lămâie
Fjalor:
sllovenisht
Përkthime:
citrón, citron, limona, Lemon, limonin, limoninega, limonina
Fjalor:
sllovakisht
Përkthime:
citrón, citróna

Statistikat e popullaritetit: limoni

Më të kërkuarat sipas qyteteve

Tirana

Më të kërkuarat sipas rajoneve

Tirana, Berat, Durrës, Elbasan, Fier

Fjalë të rastësishme