Skyteskive në shqip

Përkthim: skyteskive, Fjalor: norvegjisht » shqip

shenjë, cigare, nishan, qëllim
skyteskive në shqip

Përkthime shtesë

objektiv, objektivi, synuar, të synuar, shënjestër

Fjalë të ngjashme

Përkthime

skyskraper në shqip - rrokaqiell, skyscraper, rrokaqiell e, rrokaqielli, qiellgërvishtës
skyte në shqip - gjuaj, xhiruar, të xhiruar, xhiruar të, të xhiruar të, shtie
skytteltrafikk në shqip - endur, lëvizjen kon- stante, u endur, shkuar dhe, duke u endur
skytter në shqip - revole, qitës, shooter, revole të, qitës i

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Skyteskive në shqip - Fjalor: norvegjisht » shqip
Përkthime: shenjë, cigare, nishan, qëllim, objektiv, objektivi, synuar, të synuar, shënjestër