Fjalë: piçka

Fjalë të ngjashme: piçka

piçka shqiptare, piçka dhe kari, piçka kari, piçka shqip, piçka me lesh

Sinonime: piçka

pidhi, piçka, mace, mackë, push

Përkthime: piçka

anglisht
puss, pussy, slit, snatch


spanjisht
rajar, grieta, gatito, arrebatar, raja, ...

gjermanisht
trennen, spalt, sprung, raub, fetzen, ...

frëngjisht
enlèvement, fêlure, chaton, inciser, appréhender, ...

italisht
fessura, tagliare, fenditura, afferrare, gattino, ...

portugalisht
serpente, bichano, empreendedor

holandisht
kier, schram, kloof, split, barst

rusisht
прореха, арестовывать, выхватить, выхватывать, девушка, ...

norvegjisht
spalte, revne, brist, snappe, splitt, ...

suedisht
springa

finlandisht
särö, tulehtunut, rako, kidnapata, ura, ...

danisht
twat, fisse, fjols

çekisht
kočička, chytit, ulovit, unést, lapat, ...

polonisht
kot, kotek, chwytać, bazia, kicia, ...

hungarisht
töredék, odakapás, vagina, barka, hasíték, ...

turqisht
kedi, çatlak

greqisht
ψιψίνα, σχισμή, αρπάζω

ukrainisht
легкодухо, кішечки, арештовувати, схватити, розріз, ...

bullgarisht
путка, киска

bjellorusisht
піздзіць

estonisht
mäda, krabama, kiisu, krahmama, molu

kroatisht
pička, pizda, dijafragma, hvatanje, razrez, ...

islandeze
twat

latinisht
prehendo, rapio

lituanisht
Twat

letonisht
twat, Vēl viens es

maqedonisht
пичката

rumanisht
pizdă, pizda, twat, păsărică

sllovenisht
vagína

sllovakisht
uchopiť, zženštilý, chmatnúť, vagína

Fjalë të rastësishme